Се наѕира кавга меѓу ѕвездите на  Брзи и бесни

Се наѕира кавга меѓу ѕвездите на „Брзи и бесни“

Алсат-М | пред 6 месеци

Ѕвездата од серијалот „Брзи и бесни“, Тајриз Гибсон јавно го моли и преколнува својот колега Двејн Џонсон да не го изневерува тимот со евентуално спин-оф продолжение на франшизата. Имено, Гибсон на Инстаграм...

Се наѕира кавга меѓу ѕвездите на  Брзи и бесни

Се наѕира кавга меѓу ѕвездите на „Брзи и бесни“

Прес 24 | пред 6 месеци

Ѕвездата од серијалот „Брзи и бесни“, Тајриз Гибсон јавно го моли и преколнува својот колега Двејн Џонсон да не го изневерува тимот со евентуално спин-оф продолжение на франшизата. Имено, Гибсон на Инстаграм...

Се наѕира кавга меѓу ѕвездите на  Брзи и бесни

Се наѕира кавга меѓу ѕвездите на „Брзи и бесни“

Сител | пред 6 месеци

Ѕвездата од серијалот „Брзи и бесни“, Тајриз Гибсон јавно го моли и преколнува својот колега Двејн Џонсон да не го изневерува тимот со евентуално спин-оф продолжение на франшизата. Имено, Гибсон на Инстаграм...

Се наѕира кавга меѓу ѕвездите на  Брзи и бесни

Се наѕира кавга меѓу ѕвездите на „Брзи и бесни“

A1on | пред 6 месеци

Ѕвездата од серијалот „Брзи и бесни“, Тајриз Гибсон јавно го моли и преколнува својот колега Двејн Џонсон да не го изневерува тимот со евентуално спин-оф продолжение на франшизата. Имено, Гибсон на Инстаграм...

Kавга меѓу ѕвездите на  Брзи и бесни

Kавга меѓу ѕвездите на „Брзи и бесни"

Вечер | пред 6 месеци

Периодов инаку, се појавија гласини дека Двејн и Џејсон Стејтам преговарале за спин-оф продолжение на приказната, но продуцентот и главната ѕвезда на седумте од вкупно осумте филма, Вин Дизел не се согласиле...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност