Мејведер обелодени со колку девојки е во врска истовремено

Мејведер обелодени со колку девојки е во врска истовремено

Дерби | пред 5 месеци

Флојд Мејведер во ексклузивното интервју кое го направи за познатиот јутјуб канал „Awkward Puppets“ уште еднаш нагласи дека борбата со Конор МекГрегор и дефинитивно е последна во неговата кариера, но исто...

Мекгрегор лудува на Ибица  Фото   Видео

Мекгрегор лудува на Ибица (Фото + Видео)

Вечер | пред 5 месеци

Шампионот во УФЦ, Ирецот Кнот Мекгрегор, е побогат за 85 милиони евра по поразот од американскиот боксер Флојд Мејведер, веќе неколку дена лудо се забавува на островот Ибица. Ирскиот борец, очигледно одлучил...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност