Стар школски автобус го направиле мала куќа од соништата

Стар школски автобус го направиле мала куќа од соништата

Република | пред 5 месеци

Пред неколку години купиле стар школски автобус и одлучиле да го претворат во свој мал дом од соништата. Уредиле сè по свој вкус, а резултатот е прекрасен. А што е најдобро, не морате да се задржите на...

Од стар школски автобус направиле мала куќа од соништата

Од стар школски автобус направиле мала куќа од соништата

Sky | пред 5 месеци

Мира и Џереми Томспон ја подигнале рециклажата на ново ниво. Пред неколку години купиле стар школски автобус и одлучиле да го претворат во свој мал дом од соништата. Уредиле сè по свој вкус, а резултатот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност