Моето срце е исполнето  јас сум горда мајка

Моето срце е исполнето, јас сум горда мајка!

Вечер | пред 5 месеци

Софија Манева, која во јули на свет го донесе малиот Петар, ужива во мајчинството. Софија Манева, која во јули на свет го донесе малиот Петар, ужива во мајчинството. Новопечената мајка, заедно со сопругот...

Македонската пејачка за прв пат позира со бебето

Македонската пејачка за прв пат позира со бебето

Прес 24 | пред 5 месеци

Пејачката Софија Манева која стана мајка, позира за прв пат со синчето и сопругот. Фотографијата како разгледница.

Разгледница  Пејачката Софија Манева за прв пат позира со синот

Разгледница: Пејачката Софија Манева за прв пат позира со синот!

Вистина | пред 5 месеци

Пејачката Софија Манева неодамна стана мајка за прв пат и сега прави пауза од работата и е целосно посветена на мајчинството. Таа не беше активна ниту на социјалните мрежи, па сега ги изненади обожавателите...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност