Според кинезите стопалата се огледало на личноста  Жените со вакви нозе не се добри снаи

Според кинезите стопалата се огледало на личноста: Жените со вакви нозе не се добри снаи!

Република | пред 5 месеци

За Кинезите одамна се верува дека покрај генералните карактеристики на една личност, секогаш земале предвид и други физички особини кај жените. Како на пример стапалата, тие велат се огледало на личноста,...

Според кинезите стопалата се огледало на личноста  Жените со вакви нозе не се добри снаи

Според кинезите стопалата се огледало на личноста: Жените со вакви нозе не се добри снаи!

Прес 24 | пред 5 месеци

Според древните верувања на Кинезите, стапалата  се огледало на личноста, дали е добар или лош и слично. Палец Ако е подолг од останатите на стапалото, тоа кажува дека се работи за паметна и креативна...

Според кинезите  жените со вакви нозе не се добри снаи

Според кинезите, жените со вакви нозе не се добри снаи!

Пулс 24 | пред 5 месеци

Според древните верувања на Кинезите, стапалата  се огледало на личноста, дали е добар или лош и слично. Палец Ако е подолг од останатите на стапалото, тоа кажува дека се работи за паметна и креативна...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност