Доктор  Месина бара лек за Србија

„Доктор“ Месина бара лек за Србија

Екипа | пред 6 месеци

Србија и без бројните ѕвезди делува сигурно во досегашниот дел од Евробаскет 2017, но селекторот Ѓорѓевиќ и неговите избраници се свесни дека и покрај бројните отсуства од оваа селекција се очекува атак...

Српски навивачи избркани поради шајкачи

Српски навивачи избркани поради шајкачи

Вечер | пред 6 месеци

На четворица навивачи на српската кошаркарска репрезентација од Чачак им бил забранет влез во арената "Синан Ердем" во Истанбул затоа што на главите носеле шајкачи Според многумина оправдано, бидејќи станува...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност