Михаел Ван Дер Марк ќе го замени Валентино Роси на трката во Арагон

Михаел Ван Дер Марк ќе го замени Валентино Роси на трката во Арагон

Мотори | пред 6 месеци

Михаел Ван Дер Марк ќе го замени Валентино Роси на трката која ќе се вози во Арагон. Холандскиот WSBK возач е избран да го замени деветкратниот светски шампион додека заздравува од повредата на ногата....

Михаел Ван Дер Марк ќе го замени Валентино Роси

Михаел Ван Дер Марк ќе го замени Валентино Роси

Слободна Македонија | пред 6 месеци

Михаел Ван Дер Марк ќе го замени Валентино Роси на трката која ќе се вози во Арагон. Холандскиот возач е избран да го замени деветкратниот светски шампион додека заздравува од повредата на ногата. Назначувањето...

Моторџијата се мисли дека е Валентино Роси по улиците на градот

Моторџијата се мисли дека е Валентино Роси по улиците на градот

Мотика | пред 6 месеци

Каде бе со таа глава?

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност