Како во холивудски филм  Сараевската полиција спроведе голема акција во повеќе населби

Како во холивудски филм: Сараевската полиција спроведе голема акција во повеќе населби

Курир | пред 6 месеци

Акцијата е изведена под надзор на Обвинителството, а приведени се повеќе луѓе. Босанските медиуми пишуваат дека се направени претреси на повеќе локации и оти се пронајдени дрога и оружје. Жителите на сараевската...

Како во холивудски филм  Сараевската полиција спроведе голема акција во повеќе населби

Како во холивудски филм: Сараевската полиција спроведе голема акција во повеќе населби

Бркај работа | пред 6 месеци

Припадници на специјалната единица на полицијата во Сараево во неколку населби спроведе голема акција поради трговија на дрога. Акцијата е изведена под надзор на Обвинителството, а приведени се повеќе...

Како во акционен филм  Голема акција на сараевската полиција

Како во акционен филм: Голема акција на сараевската полиција

Прес 24 | пред 6 месеци

Припадници на специјалната единица на полицијата во Сараево во неколку населби спроведе голема акција поради трговија на дрога. Акцијата е изведена под надзор на Обвинителството, а приведени се повеќе...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност