Утре без струја делови од Центар  Кисела Вода и неколку скопски села

Утре без струја делови од Центар, Кисела Вода и неколку скопски села

Макфакс | пред 6 месеци

Корисниците од улиците „Виктор Иго“, „Мишко Михајловски“, „456“, ОУ „Златан Сремац“, како и од делови од улиците „Емил Зола“ и „Киро Крстевски“ во општина Кисела Вода утре од 8:30 до 16 часот ќе останат...

Корисници во Кисела Вода  Студенчани и Центар утре без струја

Корисници во Кисела Вода, Студенчани и Центар утре без струја

Нетпрес | пред 6 месеци

Од ЕВН Македонија АД известуваат дека во четврток (14.09.2017) без електрична енергија ќе останат корисниците од следните адреси во неколку скопски општини Од 08,30 до 16,00 часот, корисниците од улиците...

Делови од Центар  Кисела Вода и неколку скопски села утре без струја

Делови од Центар, Кисела Вода и неколку скопски села утре без струја

A1on | пред 6 месеци

Корисниците од улиците „Виктор Иго“, „Мишко Михајловски“, „456“, ОУ „Златан Сремац“, како и од делови од улиците „Емил Зола“ и „Киро Крстевски“ во општина Кисела Вода утре од 8:30 до 16 часот ќе останат...

Утре без струја делови од Центар  Кисела Вода и неколку скопски села

Утре без струја делови од Центар, Кисела Вода и неколку скопски села

Кајгана | пред 6 месеци

Регионалниот центар за управување со кризи на град Скопје известува дека во текот на утрешниот ден без струја ќе останат делови од неколку скопски населби, меѓу кои се Центар и Кисела Вода. Корисниците...

Делови од Центар  Кисела Вода и неколку скопски села утре без струја

Делови од Центар, Кисела Вода и неколку скопски села утре без струја

ТВ Нова | пред 6 месеци

Корисниците од улиците „Виктор Иго“, „Мишко Михајловски“, „456“, ОУ „Златан Сремац“, како и од делови од улиците „Емил Зола“ и „Киро Крстевски“ во општина Кисела Вода утре од 8:30 до 16 часот ќе останат...

Делови од Центар  Кисела Вода и неколку скопски села утре без струја

Делови од Центар, Кисела Вода и неколку скопски села утре без струја

Курир | пред 6 месеци

Од 9 до 10 часот, без струја ќе бидат и корисниците од кањон Матка, хотелот, црквата и изложбениот центар на ЕВН во општина Сарај, а од 9 до 11 часот корисниците од улица „Ениџе Вардарско“ во општина Кисела...

Делови од Центар  Кисела Вода и неколку скопски села утре без струја

Делови од Центар, Кисела Вода и неколку скопски села утре без струја

Денар | пред 6 месеци

Корисниците од улиците „Виктор Иго“, „Мишко Михајловски“, „456“, ОУ „Златан Сремац“, како и од делови од улиците „Емил Зола“ и „Киро Крстевски“ во општина Кисела Вода утре од 8:30 до 16 часот ќе останат...

Утре без струја делови од Центар  Кисела Вода и неколку скопски села

Утре без струја делови од Центар, Кисела Вода и неколку скопски села

Точка | пред 6 месеци

Корисниците од улиците „Виктор Иго“, „Мишко Михајловски“, „456“, ОУ „Златан Сремац“, како и од делови од улиците „Емил Зола“ и „Киро Крстевски“ во општина Кисела Вода утре од 8:30 до 16 часот ќе останат...

Делови од Центар  Кисела Вода и неколку скопски села утре без струја

Делови од Центар, Кисела Вода и неколку скопски села утре без струја

Локално | пред 6 месеци

Корисниците од улиците „Виктор Иго“, „Мишко Михајловски“, „456“, ОУ „Златан Сремац“, како и од делови од улиците „Емил Зола“ и „Киро Крстевски“ во општина Кисела Вода утре од 8:30 до 16 часот ќе останат...

Делови од Центар  Кисела Вода и неколку скопски села утре без струја

Делови од Центар, Кисела Вода и неколку скопски села утре без струја

Сител | пред 6 месеци

Корисниците од улиците „Виктор Иго“, „Мишко Михајловски“, „456“, ОУ „Златан Сремац“, како и од делови од улиците „Емил Зола“ и „Киро Крстевски“ во општина Кисела Вода утре од 8:30 до 16 часот ќе останат...

Неколку делови од Скопје утре без струја

Неколку делови од Скопје утре без струја

Скопје24 | пред 6 месеци

Неколку населени места од Скопје утре ќе останат без струја. Според информациите од Регионалниот центар за управување со кризи поради интервенции без електрична енергија ќе останат: од 08.30 до 16.00 часот,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност