ЦЕНИТЕ НА НАФТАТА ГАЛОПИРААТ  Кој е виновен

ЦЕНИТЕ НА НАФТАТА ГАЛОПИРААТ: Кој е виновен?

Фактор | пред 6 месеци

Цените на нафтата пораснаа и покрај предвидувањата на Меѓународната агенција за енергетика дека побарувачката ќе скокне највисоко за период од две години. ОПЕК ќе бара да продолжи договорот за намалување...

Цените на нафтата галопираат  Кој е виновен

Цените на нафтата галопираат: Кој е виновен?

Скопје24 | пред 6 месеци

Цените на нафтата пораснаа и покрај предвидувањата на Меѓународната агенција за енергетика дека побарувачката ќе скокне највисоко за период од две години. ОПЕК ќе бара да продолжи договорот за намалување...

Цените на нафтата галопираат  Кој е виновен

Цените на нафтата галопираат: Кој е виновен?

Скопје24 | пред 6 месеци

Цените на нафтата пораснаа и покрај предвидувањата на Меѓународната агенција за енергетика дека побарувачката ќе скокне највисоко за период од две години. ОПЕК ќе бара да продолжи договорот за намалување...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност