Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Бркај работа | пред 6 месеци

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103

Удрил во заштитна бетонска ограда  тројца повредени

Удрил во заштитна бетонска ограда, тројца повредени

МКД | пред 6 месеци

Ноќеска во 1.50 часот на регионалниот пат Кавадарци – Неготино на влезот во Неготино, се случила сообраќајна незгода во која автомобил опел астра, со велешки регистерски ознаки, управуван од Н.А.(25) од...

Полицијата со детали за тешката сообраќајка на патот Кавадарци Неготино

Полицијата со детали за тешката сообраќајка на патот Кавадарци-Неготино

Прес 24 | пред 6 месеци

Во два часот по полноќ на регионалниот пат Кавадарци – Неготино на влезот во Неготино, се случила сообраќајна незгода во која патничко моторно возило „Опел Астра“ со велешки регистерски ознаки управувано...

Со автомобил разнеле заштитна ограда во Неготино  Ова е ужас  не можеме да ја измиеме крвта

Со автомобил разнеле заштитна ограда во Неготино: Ова е ужас, не можеме да ја измиеме крвта!

Фокус | пред 6 месеци

Патнички автомобил Опел Астра утринава околу два часот излетал од регионалниот пат Кавадарци – Неготино, и удрил во заштитната ограда на објектот Агросервис, на влезот во Неготино. Возачот на автомобилот,...

Полицијата со детали за тешката сообраќајка на патот Кавадарци Неготино

Полицијата со детали за тешката сообраќајка на патот Кавадарци-Неготино

Скопје24 | пред 6 месеци

Во два часот по полноќ на регионалниот пат Кавадарци – Неготино на влезот во Неготино, се случила сообраќајна незгода во која патничко моторно возило „Опел Астра“ со велешки регистерски ознаки управувано...

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

ТВ Нова | пред 6 месеци

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103

Излета Опел Астра полна со луѓе   полицијата јавува за неколку повредени

Излета Опел Астра полна со луѓе - полицијата јавува за неколку повредени

Sky | пред 6 месеци

На 13.09.2017 година во 01,50 часот на регионалниот пат Кавадарци – Неготино на влезот во Неготино, се случила сообраќајна незгода во која патничко моторно возило „Опел Астра“ со велешки регистерски ознаки...

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Нетпрес | пред 6 месеци

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски Сообраќајната несреќа се...

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Точка | пред 6 месеци

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски. Сообраќајната несреќа...

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

A1on | пред 6 месеци

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Канал 5 | пред 6 месеци

Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103 Кавадарци-Неготино, на влезот во Неготино, кај станицата за технички преглед „Антигона"....

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Курир | пред 6 месеци

– Патнички автомобил “опел астра” со велешки регистерски ознаки, управуван од 35 годишното лице Н.А. од село Стојаково, излегол на левата страна од патот и удрил во заштитната ограда и објектот на Агросервис,...

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Република | пред 6 месеци

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103

Страшна сообраќајка утринава во Македонија   тројца повредени

Страшна сообраќајка утринава во Македонија - тројца повредени

Прес 24 | пред 6 месеци

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Сител | пред 6 месеци

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Република | пред 6 месеци

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103

Три лица тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Три лица тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

ТВ 21 | пред 6 месеци

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Пулс 24 | пред 6 месеци

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Скопје24 | пред 6 месеци

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност