Во Прилеп по 4  пат ќе се организира велосипедскиот настан  Тура преку Слива

Во Прилеп по 4. пат ќе се организира велосипедскиот настан „Тура преку Слива“

A1on | пред 6 месеци

Во Прилеп ќе се одржи 4. по ред велосипедски настан „Тура преку Слива“. Организатори се здружението „Велосипед 2015“ во координација со Општина Прилеп. Стартот е од плоштадот „Александрија“, а турата ќе...

Во Прилеп по 4  пат ќе се организира велосипедскиот настан  Тура преку Слива

Во Прилеп по 4. пат ќе се организира велосипедскиот настан „Тура преку Слива“

Макфакс | пред 6 месеци

Во Прилеп ќе се одржи 4. по ред велосипедски настан „Тура преку Слива“. Организатори се здружението „Велосипед 2015“ во координација со Општина Прилеп. Стартот е од плоштадот „Александрија“, а турата ќе...

Велосипедскиот настан  Тура преку Слива  по четврти пат во Прилеп

Велосипедскиот настан „Тура преку Слива“ по четврти пат во Прилеп

Денар | пред 6 месеци

Во Прилеп ќе се одржи 4. по ред велосипедски настан „Тура преку Слива“. Организатори се здружението „Велосипед 2015“ во координација со Општина Прилеп. Стартот е од плоштадот „Александрија“, а турата ќе...

По 4  ти пат ќе се организира велосипедскиот настан  Тура преку Слива

По 4- ти пат ќе се организира велосипедскиот настан „Тура преку Слива“

Пулс 24 | пред 6 месеци

На 1 октомври во Прилеп ќе се одржи 4-тиот по ред велосипедски настан „Тура преку Слива“. Организатори се здружението „Велосипед 2015“ во координација со Општина Прилеп. Стартот е од плоштадот „Александрија“,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност