Официјална промоција на Samsung Galaxy Note 8 во Македонија

Официјална промоција на Samsung Galaxy Note 8 во Македонија

Таратур | пред 5 месеци

Samsung Македонија и официјално го претстави новиот супер моќен фаблет Samsung Galaxy Note 8 пред македонската публика. Новиот Note 8 ќе може да се набави од 15 септември кај македонските мобилни оператори,...

Самсунг Галакси Ноут8 претставен во Македонија

Самсунг Галакси Ноут8 претставен во Македонија

+Инфо | пред 5 месеци

По светската премиера, Самсунг Галакси Ноут8 (Samsung Galaxy Note8) денес беше претставен и во Македонија. На настанот преку низа активности како скицирање, цртање, дизајнирање и фотографирање демонстрирани...

Samsung Galaxy Note 8 официјално претставен во Македонија

Samsung Galaxy Note 8 официјално претставен во Македонија

A1on | пред 5 месеци

Samsung Македонија и официјално го претстави новиот супер моќен таблет Samsung Galaxy Note 8 пред македонската публика. Новиот Note 8 ќе може да се набави од 15 септември кај македонските мобилни оператори,...

Samsung Galaxy Note 8 официјално претставен во Македонија

Samsung Galaxy Note 8 официјално претставен во Македонија

Макфакс | пред 5 месеци

Samsung Македонија и официјално го претстави новиот супер моќен фаблет Samsung Galaxy Note 8 пред македонската публика. Новиот Note 8 ќе може да се набави од 15 септември кај македонските мобилни оператори,...

Samsung Galaxy Note 8 официјално претставен во Македонија

Samsung Galaxy Note 8 официјално претставен во Македонија

USB | пред 5 месеци

Samsung Македонија и официјално го претстави новиот супер моќен фаблет Samsung Galaxy Note 8 пред македонската публика. Новиот Note 8 ќе може да се набави од 15 септември кај македонските мобилни оператори,...

Samsung Galaxy Note 8 официјално промовиран во Македонија

Samsung Galaxy Note 8 официјално промовиран во Македонија

Телефони | пред 5 месеци

Samsung Macedonia и официјално го претстави новиот супер моќен фаблет Samsung Galaxy Note 8 пред скопската публика. Пласманот на Samsung Galaxy Note 8 на глобално ниво веќе е во полн ек, а не изостанува...

Во петок пристигнува супер моќен Samsung Galaxy Note 8

Во петок пристигнува супер моќен Samsung Galaxy Note 8

Вечер | пред 5 месеци

Samsung Македонија и официјално го претстави новиот супер моќен Samsung Galaxy Note 8 кои ќе може да се купува од 15 септември во продавниците на сите македонски мобилни оператори. Samsung Македонија и...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност