Промоција на книга од академик Нада Поп Јорданова

Промоција на книга од академик Нада Поп-Јорданова

A1on | пред 6 месеци

Во Паркот на книгите вечер од 19 часот ќе биде промовирана најновата книга од академик Нада Поп-Јорданова „Пораки за животот, здравјето, проблемите…“. Како што објави издавачот „Матица“, авторката во ова...

ПРОМОЦИЈА НА КНИГА  Пораки за животот  здравјето  проблемите

ПРОМОЦИЈА НА КНИГА: Пораки за животот, здравјето, проблемите

ТВ Нова | пред 6 месеци

Во Паркот на книгите вечер од 19 часот ќе биде промовирана најновата книга од академик Нада Поп-Јорданова „Пораки за животот, здравјето, проблемите…“. Како што објави издавачот „Матица“, авторката во ова...

Промоција на книга од академик Нада Поп Јорданова

Промоција на книга од академик Нада Поп-Јорданова

Сител | пред 6 месеци

Во Паркот на книгите вечер од 19 часот ќе биде промовирана најновата книга од академик Нада Поп-Јорданова „Пораки за животот, здравјето, проблемите...“. Како што објави издавачот „Матица“, авторката во...

Промоција на книга од академик Нада Поп Јорданова

Промоција на книга од академик Нада Поп-Јорданова

ТВ 21 | пред 6 месеци

Во Паркот на книгите вечер од 19 часот ќе биде промовирана најновата книга од академик Нада Поп-Јорданова „Пораки за животот, здравјето, проблемите…“. Како што објави издавачот „Матица“, авторката во ова...

Промоција на книгата  Пораки  од академик Нада Поп Јорданова за емоционалното здравје на младите

Промоција на книгата „Пораки“ од академик Нада Поп-Јорданова за емоционалното здравје на младите

Радио МОФ | пред 6 месеци

Во Паркот на книгите вечер од 19 часот ќе биде промовирана најновата книга од академик Нада Поп-Јорданова „Пораки за животот, здравјето, проблемите…“. Како што објави издавачот „Матица“, авторката во ова...

Промоција на Пораки од Поп Јорданова

Промоција на Пораки од Поп-Јорданова

Вечер | пред 6 месеци

Во ова дело авторката отвора многу прашања, актуелни за современото живеење и воедно дава едноставни, конкретни и концизни одговори. Во Паркот на Книгите денеска (19 часот) ќе биде промовирана најновата...

Нова книга од Академик Нада Поп  Јорданова

Нова книга од Академик Нада Поп- Јорданова

Пулс 24 | пред 6 месеци

Во среда (13 септември) со почеток во 19:00 во Паркот на Книгите ќе биде промовирана најновата книга од академик Нада Поп-Јорданова „Пораки за животот, здравјето, проблемите...“. Во ова дело авторката...

Промоција на книгата  Пораки за животот  здравјето  проблемите   од академик Нада Поп Јорданова во Паркот на книгите

Промоција на книгата „Пораки за животот, здравјето, проблемите…“ од академик Нада Поп-Јорданова во Паркот на книгите

Република | пред 6 месеци

Во среда (13 септември) со почеток во 19:00 во Паркот на Книгите ќе биде промовирана најновата книга од академик Нада Поп-Јорданова „Пораки за животот, здравјето, проблемите…“. Во ова дело авторката отвара...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност