Две лица загинаа во Сингапур при судир на два брода

Две лица загинаа во Сингапур при судир на два брода

A1on | пред 6 месеци

Две лица загинаа, а три се водат како исчезнати, во судир на два брода во водите на Сингапур, соопштија локалните власти. Во судирот учествувале еден индонезиски танкер и брод-багер, регистриран во Доминиканската...

Две лица загинаа во Сингапур при судир на два брода

Две лица загинаа во Сингапур при судир на два брода

ТВ Нова | пред 6 месеци

Две лица загинаа, а три се водат како исчезнати, во судир на два брода во водите на Сингапур, соопштија локалните власти. Во судирот учествувале еден индонезиски танкер и брод-багер, регистриран во Доминиканската...

Две лица загинаа во Сингапур при судир на два брода

Две лица загинаа во Сингапур при судир на два брода

Курир | пред 6 месеци

Во судирот учествувале еден индонезиски танкер и брод-багер, регистриран во Доминиканската Република. Доминиканскиот брод, на кој имало екипаж од 12 члена, по инцидентот потонал. Седуммина од екипажот,...

Судар меѓу два брода во Сингапур   две лица загинаа

Судар меѓу два брода во Сингапур - две лица загинаа

Прес 24 | пред 6 месеци

Две лица загинаа, а три се водат како исчезнати, во судир на два брода во водите на Сингапур, соопштија локалните власти. Во судирот учествувале еден индонезиски танкер и брод-багер, регистриран во Доминиканската...

Две лица загинаа во Сингапур при судир на два брода

Две лица загинаа во Сингапур при судир на два брода

24 вести | пред 6 месеци

Две лица загинаа, а три се водат како исчезнати, во судир на два брода во водите на Сингапур, соопштија локалните власти. Во судирот учествувале еден индонезиски танкер и брод-багер, регистриран во Доминиканската...

Две лица загинаа во Сингапур при судир на два брода

Две лица загинаа во Сингапур при судир на два брода

Сител | пред 6 месеци

Две лица загинаа, а три се водат како исчезнати, во судир на два брода во водите на Сингапур, соопштија локалните власти. Во судирот учествувале еден индонезиски танкер и брод-багер, регистриран во Доминиканската...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност