Состојба на патиштата

Состојба на патиштата

A1on | пред 6 месеци

Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. Интензитетот на сообраќајот на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните премини нема подолги задржувања за влез и...

Умерен сообраќај надвор од градовите

Умерен сообраќај надвор од градовите

Точка | пред 6 месеци

Сообраќајот на државните патишта се одвива пo суви коловози. Интензитетот на сообраќајот на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните премини нема подолги задржувања за влез и...

Умрен сообраќај надвор од градовите

Умрен сообраќај надвор од градовите

Макфакс | пред 6 месеци

Сообраќајот на државните патишта се одвива пo суви коловози. Интензитетот на сообраќајот на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните премини нема подолги задржувања за влез и...

Отежнат сообраќајот надвор од градовите

Отежнат сообраќајот надвор од градовите

Кајгана | пред 6 месеци

Сообраќајот на државните патишта се одвива пo суви коловози. Интензитетот на сообраќајот на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните премини нема подолги задржувања за влез и...

Умерен интензитетот на сообраќај надвор од градовите

Умерен интензитетот на сообраќај надвор од градовите

Денар | пред 6 месеци

Сообраќајот на државните патишта се одвива пo суви коловози. Интензитетот на сообраќајот на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните премини нема подолги задржувања за влез и...

Состојба на патиштата

Состојба на патиштата

Скопје24 | пред 6 месеци

Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. Интензитетот на сообраќајот на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните премини нема подолги задржувања за влез и...

Сообраќајот утрово

Сообраќајот утрово

Слободна Македонија | пред 6 месеци

СОСТОЈБА: Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. ФРЕКВЕНЦИЈА: Интензитетот на сообраќајот на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните премини нема подолги...

Состојба на патиштата

Состојба на патиштата

A1on | пред 6 месеци

Сообраќајот на државните патишта се одвива пo влажни коловози. ИЗВЕСТУВАЊЕ: Од 19.30 часот на магистралниот пат Скопје – Долно Блаце кај м.в„Вражји вир“ сообраќајот се одвива по една сообраќајна лента...

Состојба на патиштата

Состојба на патиштата

ТВ Нова | пред 6 месеци

Сообраќајот на државните патишта се одвива пo влажни коловози. ИЗВЕСТУВАЊЕ: Од 19.30 часот на магистралниот пат Скопје – Долно Блаце кај м.в„Вражји вир“ сообраќајот се одвива по една сообраќајна лента...

Состојба на патиштата

Состојба на патиштата

Скопје24 | пред 6 месеци

Сообраќајот на државните патишта се одвива пo влажни коловози. ИЗВЕСТУВАЊЕ: Од 19.30 часот на магистралниот пат Скопје – Долно Блаце кај м.в„Вражји вир“ сообраќајот се одвива по една сообраќајна лента...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност