Тешко повреден маж  Со автомобил се превртел кај Катланово

Тешко повреден маж: Со автомобил се превртел кај Катланово

Скопје Инфо | пред 6 месеци

Тешка сообраќајна несреќа се случи во текот на вчерашниот ден. На 11.09.2017 година околу 17:00 часот на регионалниот пат Скопје-Катланово, В.Т.(63) од с.Каратманово-Свети Николе, управувајќи патничко...

Се превртел и излетал од патот   страотна сообраќајка на регионалниот пат Скопје   Катланово

Се превртел и излетал од патот - страотна сообраќајка на регионалниот пат Скопје - Катланово

Exclusive | пред 6 месеци

Околу 17 часот вчера на регионалниот пат Скопје-Катланово, 63-годишниот В.Т. од селото Каратманово-Свети Николе, управувајќи патничко моторно возило „Шкода Фелиција“ со штипски регистерски таблици, изгубил...

Тешко повреден маж  Со автомобил се превртел кај Катланово

Тешко повреден маж: Со автомобил се превртел кај Катланово

ТВ Нова | пред 6 месеци

Тешка сообраќајна несреќа се случи во текот на вчерашниот ден. -На 11.09.2017 година околу 17:00 часот на регионалниот пат Скопје-Катланово, В.Т.(63) од с.Каратманово-Свети Николе, управувајќи патничко...

Тешко повреден маж  Со автомобил се превртел кај Катланово

Тешко повреден маж: Со автомобил се превртел кај Катланово

Курир | пред 6 месеци

-На 11.09.2017 година околу 17:00 часот на регионалниот пат Скопје-Катланово, В.Т.(63) од с.Каратманово-Свети Николе, управувајќи патничко моторно возило „Шкода Фелиција“ со штипски регистерски таблици,...

Маж излета со возилото кај Катланово

Маж излета со возилото кај Катланово

Прес 24 | пред 6 месеци

Околу 17 часот вчера на регионалниот пат Скопје-Катланово, 63-годишниот В.Т. од селото Каратманово-Свети Николе, управувајќи патничко моторно возило „Шкода Фелиција“ со штипски регистерски таблици, изгубил...

Маж излета со возилото кај Катланово

Маж излета со возилото кај Катланово

Република | пред 6 месеци

Околу 17 часот вчера на регионалниот пат Скопје-Катланово, 63-годишниот В.Т. од селото Каратманово-Свети Николе, управувајќи патничко моторно возило „Шкода Фелиција“ со штипски регистерски таблици, изгубил...

Се превртел и излетал од патот   страотна сообраќајка на регионалниот пат Скопје   Катланово

Се превртел и излетал од патот - страотна сообраќајка на регионалниот пат Скопје - Катланово

Сител | пред 6 месеци

Околу 17 часот вчера на регионалниот пат Скопје-Катланово, 63-годишниот В.Т. од селото Каратманово-Свети Николе, управувајќи патничко моторно возило „Шкода Фелиција“ со штипски регистерски таблици, изгубил...

Тешко повреден маж  Со автомобил се превртел кај Катланово

Тешко повреден маж: Со автомобил се превртел кај Катланово

Република | пред 6 месеци

Тешка сообраќајна несреќа се случи во текот на вчерашниот ден кај Катланово. – На 11.09.2017 година околу 17:00 часот на регионалниот пат Скопје-Катланово, В.Т.(63) од с. Каратманово-Свети Николе, управувајќи...

Тешко повреден маж  Со автомобил се превртел кај Катланово

Тешко повреден маж: Со автомобил се превртел кај Катланово

Скопје24 | пред 6 месеци

Тешка сообраќајна несреќа се случи во текот на вчерашниот ден кај Катланово. – На 11.09.2017 година околу 17:00 часот на регионалниот пат Скопје-Катланово, В.Т.(63) од с. Каратманово-Свети Николе, управувајќи...

Тешко повреден маж  Со автомобил се превртел кај Катланово

Тешко повреден маж: Со автомобил се превртел кај Катланово

Скопје24 | пред 6 месеци

Тешка сообраќајна несреќа се случи во текот на вчерашниот ден кај Катланово. – На 11.09.2017 година околу 17:00 часот на регионалниот пат Скопје-Катланово, В.Т.(63) од с. Каратманово-Свети Николе, управувајќи...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност