Министерството за транспорт демантира дека се стопирани проектите во Гази Баба

Министерството за транспорт демантира дека се стопирани проектите во Гази Баба

Макфакс | пред 6 месеци

Министерството за транспорт и врски реагира на изјавите на поранешни функционери во врска со наводното стопирање на проектите во општина Ѓорче Петров. „Сакаме да појасниме дека проектите што ги реализира...

Министерство за транспорт и врски  Проектите во Ѓорче Петров не се стопирани

Министерство за транспорт и врски: Проектите во Ѓорче Петров не се стопирани

+Инфо | пред 6 месеци

Министерството за транспорт и врски реагира на изјавите на поранешни функционери во врска со наводното стопирање на проектите во општина Ѓорче Петров. „Сакаме да појасниме дека проектите што ги реализира...

Министерството за транспорт и врски  Проектите во Ѓорче Петров не се стопирани

Министерството за транспорт и врски: Проектите во Ѓорче Петров не се стопирани

+Инфо | пред 6 месеци

Министерството за транспорт и врски реагира на изјавите на поранешни функционери во врска со наводното стопирање на проектите во општина Ѓорче Петров. „Сакаме да појасниме дека проектите што ги реализира...

Министерството за транспорт демантира дека се стопирани проектите во Ѓорче Петров

Министерството за транспорт демантира дека се стопирани проектите во Ѓорче Петров

Точка | пред 6 месеци

Министерството за транспорт и врски реагира на изјавите на поранешни функционери во врска со наводното стопирање на проектите во општина Ѓорче Петров. „Сакаме да појасниме дека проектите што ги реализира...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност