Акција за собирање на кабаст отпад во Ѓорче Петров

Акција за собирање на кабаст отпад во Ѓорче Петров

Скопје24 | пред 6 месеци

Општина Ѓорче Петров во соработка со ЈП„ Комунална хигиена” во петок и сабота ( 15 и 16 Септември) ќе спроведе акција за собирање кабаст отпад. Акцијата во Петок ( 15 Септември) ќе се одвива во УЗ „Хром”...

Акција за собирање на кабаст отпад во Ѓорче

Акција за собирање на кабаст отпад во Ѓорче

Вечер | пред 6 месеци

Општина Ѓорче Петров во соработка со ЈП„ Комунална хигиена" во петок и сабота ( 15 и 16 Септември) ќе спроведе акција за собирање кабаст отпад Акцијата во Петок ( 15 Септември) ќе се одвива во УЗ „Хром"...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност