Цеца запеа и замеша на свадбата на ќерката на Владан нејзината прва љубов

Цеца запеа и замеша на свадбата на ќерката на Владан, нејзината прва љубов

За Се | пред 5 месеци

Сара Лукиќ, ќерка на поранешниот фудбалер на Црвена Ѕвезда Владан Лукиќ, се омажи пред некоклу дена во Белград. На свадбата меѓу гостите била и Цеца Ражнатовиќ која присуствувала со нејзината ќерка Анастасија...

Играше оро се фати и за микрофон Цеца ужива на свадбата на ќерката на Владан нејзината прва љубов

Играше оро, се фати и за микрофон: Цеца ужива на свадбата на ќерката на Владан, нејзината прва љубов

Република | пред 5 месеци

Сара Лукиќ, ќерка на поранешниот фудбалер на Црвена Ѕвезда Владан Лукиќ, се омажи пред некоклу дена во Белград. На свадбата меѓу гостите била и Цеца Ражнатовиќ која присуствувала со нејзината ќерка Анастасија...

Цеца запеа и замеша на свадбата на ќерката на Владан нејзината прва љубов

Цеца запеа и замеша на свадбата на ќерката на Владан, нејзината прва љубов

Прес 24 | пред 5 месеци

Сара Лукиќ, ќерка на поранешниот фудбалер на Црвена Ѕвезда Владан Лукиќ, се омажи пред некоклу дена во Белград. На свадбата меѓу гостите била и Цеца Ражнатовиќ која присуствувала со нејзината ќерка Анастасија...

Погледнете каков хаос настана кога Цеца запеа и замеша на свадбата на ќерката на Владан нејзината прва љубов

Погледнете каков хаос настана кога Цеца запеа и замеша на свадбата на ќерката на Владан, нејзината прва љубов

Сител | пред 5 месеци

Сара Лукиќ, ќерка на поранешниот фудбалер на Црвена Ѕвезда Владан Лукиќ, се омажи пред некоклу дена во Белград. На свадбата меѓу гостите била и Цеца Ражнатовиќ која присуствувала со нејзината ќерка Анастасија...

Цеца предизвика хаос на социјалните мрежи

Цеца предизвика хаос на социјалните мрежи!

Пулс 24 | пред 5 месеци

Најголемата фолк ѕвезда на нашите простори, Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за една од најсексипилните жени на естрадата. Ќерката на поранешниот фудбалер Владан Лукиќ правела свадба деновиве, а нејзина гостина...

Хит Цеца се фати на оро на свадба и заигра

Хит Цеца се фати на оро на свадба и заигра!

Вистина | пред 5 месеци

Цеца Ражнатовиќ била специјална гостинка на свадбата кај ќерката на поранешниот фудбалер Владан Лукиќ, со кој и се забавувала пред 25 години. Фолк дивата ги пеела своите најголеми хитови, но се однесувала...

Дали ова е нејзиното најсекси издание  Цеца предизвика буба на социјалните мрежи

Дали ова е нејзиното најсекси издание - Цеца предизвика буба на социјалните мрежи

Прес 24 | пред 5 месеци

Најголемата фолк ѕвезда на нашите простори, Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за една од најсексипилните жени на естрадата. Ќерката на поранешниот фудбалер Владан Лукиќ правела свадба деновиве, а нејзина гостина...

Тој бил најголемата љубов на Цеца денес повторно се сретнаа

Тој бил најголемата љубов на Цеца- денес повторно се сретнаа

Пулс 24 | пред 5 месеци

Викендов во еден белградски ресторан се одржала свадба на ќерката на поранешен фудбалер и репрезентативец на Југославија. Се работи за Владан Лукиќ, а неговата ќерка Сара изразила желба на свадбата да...

Човекот кому Цеца го посвети хитот Пуштете ме да го видам  не е Аркан

Човекот кому Цеца го посвети хитот „Пуштете ме да го видам“ не е Аркан

Reporter.mk | пред 5 месеци

Иако сите мислеле дека еден од најголемите хитови на фолк-ѕвездата Цеца бил посветен на Аркан, сепак, вистината е малку поинаква. Цеца Ражнатовиќ има повеќе од успешна кариера, а нејзините стари хитови...

Тој бил најголемата љубов на Цеца денес повторно се сретнаа

Тој бил најголемата љубов на Цеца- денес повторно се сретнаа

Курир | пред 5 месеци

Кога Цеца го земала микрофонот открила детали за поранешната љубов. -Јас дојдов овде преку врска од пред 30 години, кога Влада и јас се запознавме, а знаеше на време со кого треба да се забавува, со пејачка....

Владан Лукиќ бил љубовта на Цеца

Владан Лукиќ бил љубовта на Цеца

Reporter.mk | пред 5 месеци

Викендов во Белград се омажила ќерката на поранешениот фудбалер и репрезентативец на Југославија Владан Лукиќ. Неговата ќерка Сара изразила желба на свадбата да ѝ пее Цеца. Пред да запее, Цеца го земала...

Тој бил најголемата љубов на Цеца а денес повторно се сретнаа и изгледа вака

Тој бил најголемата љубов на Цеца, а денес повторно се сретнаа и изгледа вака!

Вистина | пред 5 месеци

Викендов во еден белградски ресторан се одржала свадба на ќерката на поранешен фудбалер и репрезентативец на Југославија. Се работи за Владан Лукиќ, а неговата ќерка Сара изразила желба на свадбата да...

Хитот на Цеца не е посветен на Аркан туку на овој познат Србин за коj за малку не се омажила

Хитот на Цеца не е посветен на Аркан, туку на овој познат Србин за коj за малку не се омажила!

Сител | пред 5 месеци

Цеца Ражнатовиќ има повеќе од успешна кариера, а старите хитови и ден денес се пеат. Секако една од најпознатите песни на Цеца е "Пустите ме да га видим" од 1990. година, а поради оваа балада публиката...

Тој беше најголемата љубов на Цеца а вака изгледа денес Беше голема фудбалска ѕвезда во 90 тите

Тој беше најголемата љубов на Цеца, а вака изгледа денес: Беше голема фудбалска ѕвезда во 90-тите

Сител | пред 5 месеци

Вчера во еден белградски ресторан е одржана свадба на ќерката на поранешниот фудбалер и репрезентативец на Југославија. Во прашање е Владан Лукиќ, а неговата ќерка Сара Лукиќ се омажи за својот повеќегодишен...

Тој ѝ беше прва и голема љубов на Цеца Погледнете како изгледа денес

Тој ѝ беше прва и голема љубов на Цеца! Погледнете како изгледа денес

Пулс 24 | пред 5 месеци

Поранешниот фудбалер и репрезентативец на Југославија, Владан Лукиќ,  ѝ беше љубов на Светлана Ражнатовиќ Цеца. Токму таа се фатила за микрофонот на свадбата на неговата ќерка, која се одржала викендов....

Тој ѝ беше прва и голема љубов на Цеца Погледнете како изгледа денес

Тој ѝ беше прва и голема љубов на Цеца! Погледнете како изгледа денес

Пулс 24 | пред 5 месеци

Поранешниот фудбалер и репрезентативец на Југославија, Владан Лукиќ,  ѝ беше љубов на Светлана Ражнатовиќ Цеца. Токму таа се фатила за микрофонот на свадбата на неговата ќерка, која се одржала викендов....

Тој беше прва и голема љубов на Цеца  денес по 30 години изгледа вака

Тој беше прва и голема љубов на Цеца - денес по 30 години изгледа вака

Прес 24 | пред 5 месеци

Поранешниот фудбалер и репрезентативец на Југославија, Владан Лукиќ, кој беше љубов на Светлана Ражнатовиќ Цеца. Токму таа се фатила за микрофонот на свадбата на неговата ќерка, која се одржала викендов....

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност