Жител на Бања Лука го продава станот исклучиво на радикални исламисти  соседите во паника

Жител на Бања Лука го продава станот исклучиво на радикални исламисти, соседите во паника

Макфакс | пред 6 месеци

Несекојдневен оглас за продавање стан, кој, најверојатно, е мотивиран од лошите меѓусоседски односи, ги вознемири станарите во населбата Обилиќево во Бања Лука бидејќи нивниот сосед има намера станот да...

Жител на Бања Лука го продава станот исклучиво на радикални исламисти  соседите во паника

Жител на Бања Лука го продава станот исклучиво на радикални исламисти, соседите во паника

Точка | пред 6 месеци

Несекојдневен оглас за продавање стан, кој, најверојатно, е мотивиран од лошите меѓусоседски односи, ги вознемири станарите во населбата Обилиќево во Бања Лука бидејќи нивниот сосед има намера станот да...

Жител на Бања Лука го продава станот исклучиво на радикални исламисти

Жител на Бања Лука го продава станот исклучиво на радикални исламисти

Вечер | пред 6 месеци

Несекојдневен оглас за продавање стан, кој, најверојатно, е мотивиран од лошите меѓусоседски односи, ги вознемири станарите во населбата Обилиќево во Бања Лука бидејќи нивниот сосед има намера станот да...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност