Партиите на Баша и Круемади најавија посилна опозиција

Партиите на Баша и Круемади најавија посилна опозиција

Сител | пред 6 месеци

Опозициската Демократска партја (ДП) на Љуљзим Баша и Движењето за социјалистичка партија (ЛСИ) на Моника Круемади најавија силна опозција, постигнувајќи го првиот договор. Двете партии се согласиле една...

Партиите на Баша и Круемади најавија посилна опозиција

Партиите на Баша и Круемади најавија посилна опозиција

A1on | пред 6 месеци

Опозициската Демократска партја (ДП) на Љуљзим Баша и Движењето за социјалистичка партија (ЛСИ) на Моника Круемади најавија силна опозција, постигнувајќи го првиот договор. Двете партии се согласиле една...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност