По девет години љубов  се разделија пејачот и манекенката

По девет години љубов, се разделија пејачот и манекенката

Прес 24 | пред 6 месеци

Поп пејачот Влатко Лозаноски – Лозано, и моделот Савка Грачанин ја раскинаа свршувачката. Убавата валандовчанка, со која популарниот пејач беше девет години во врска, уште пред неколку месеци се отселила...

Лозано и Савка ја раскинаа свршувачката   По девет години љубов  се разделија пејачот и манекенката

Лозано и Савка ја раскинаа свршувачката: По девет години љубов, се разделија пејачот и манекенката!

Фокус | пред 6 месеци

Поп пејачот и Евровизиски претставник на Македонија во 2013 година, Влатко Лозаноски – Лозано, и моделот Савка Грачанин ја раскинаа свршувачката. Убавата валандовчанка, со која популарниот пејач беше девет...

 Сродните души  ја раскинаа свршувачката  Лозано не е повеќе со Савка

„Сродните души“ ја раскинаа свршувачката, Лозано не е повеќе со Савка

Република | пред 6 месеци

Поп пејачот Влатко Лозаноски – Лозано, и моделот Савка Грачанин ја раскинаа свршувачката. Убавата валандовчанка, со која популарниот пејач беше девет години во врска, уште пред неколку месеци се отселила...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност