Пет лица починале во дом за стари лица во Флорида  откако останале без струја

Пет лица починале во дом за стари лица во Флорида, откако останале без струја

A1on | пред 6 месеци

Пет лица починале во дом за стари лица во Флорида, откако останале без струја, во деновите по налетот на ураганот Ирма. Локалната полиција соопшти дека од домот претходно биле евакуирани 120 стари и немоќни...

Пет лица починаа во дом за стари во Флорида по налетот на  Ирма

Пет лица починаа во дом за стари во Флорида по налетот на „Ирма“

Курир | пред 6 месеци

Локалната полиција соопшти дека од домот претходно биле евакуирани 120 стари и немоќни луге, откако ураганот предизвика прекин на струјата, што го запре и работењето на клима уредите и другата техника....

Петмина починати во дом за стари во Флорида оставени без струја

Петмина починати во дом за стари во Флорида оставени без струја

Алфа | пред 6 месеци

Пет лица починале во дом за стари лица во Флорида, откако останале без струја, во деновите по налетот на ураганот Ирма. Пет лица починале во дом за стари лица во Флорида, откако останале без струја, во...

Пет лица починаа во дом за стари во Флорида по налетот на  Ирма

Пет лица починаа во дом за стари во Флорида по налетот на „Ирма“

Прес 24 | пред 6 месеци

Пет лица починале во дом за стари лица во Флорида, откако останале без струја, во деновите по налетот на ураганот Ирма. Локалната полиција соопшти дека од домот претходно биле евакуирани 120 стари и немоќни...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност