Шпанија ќе се тресе  Екс играчот на Барса пред трансфер во Реал

Шпанија ќе се тресе: Екс-играчот на Барса пред трансфер во Реал?

Спорт Клуб | пред 6 месеци

Чилеанскиот репрезентативец Алексис Санчез ќе се врати во Шпанија, но сега како член на Реал Мадрид, тврди порталот Дон Балон. Со оглед на тоа што неговиот договор истекува на крајот од сезоната, тој би...

Зидан и Перез го сменија мислењето   кралевите  во јануари тргнуваат по големо засилување

Зидан и Перез го сменија мислењето, „кралевите“ во јануари тргнуваат по големо засилување?

Таратур | пред 6 месеци

Чилеанецот би можел да се врати во Шпанија Договорот на Алексис Санчез со Арсенал истекува наредното лето, а веројатно продолжување со соработката со „топџиите“ нема да има. Манчестер Сити се обиде да...

Зидан и Перез го сменија мислењето   кралевите  во јануари тргнуваат по големо засилување

Зидан и Перез го сменија мислењето, „кралевите“ во јануари тргнуваат по големо засилување?

Спортски | пред 6 месеци

Чилеанецот би можел да се врати во Шпанија Договорот на Алексис Санчез со Арсенал истекува наредното лето, а веројатно продолжување со соработката со „топџиите“ нема да има. Манчестер Сити се обиде да...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност