Одбројувањето започна  Lamborghini Urus пристига на 4 ти декември

Одбројувањето започна: Lamborghini Urus пристига на 4-ти декември

Точка | пред 6 месеци

Италијанскиот производител објави краток видео запис во којшто не' потсетува на сите свои достигнувања од минатото, најавувајќи ни уште еден револуционерен модел за иднината – SUV моделот Urus. Долгоочекуваниот...

Си го перам Ламборџинито

Си го перам Ламборџинито

Паника.бе | пред 6 месеци

Јас и моето Ламборџини :)

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност