Велешкиот театар ќе гостува во Крива Паланка со  Синиот портокал

Велешкиот театар ќе гостува во Крива Паланка со „Синиот портокал“

Макфакс | пред 5 месеци

Велешкиот театар „Џинот“ во вторник, на 19 септември, со почеток во 20 часот ќе гостува во Центарот за култура во Крива Паланка со претставата „Синиот портокал“ од Џо Пенхол, во режија на Александар Ивановски....

Велешкиот театар ќе гостува во Крива Паланка со  Синиот портокал

Велешкиот театар ќе гостува во Крива Паланка со „Синиот портокал“

Reporter.mk | пред 5 месеци

Велешкиот театар „Џинот“ во вторник, на 19 септември, со почеток во 20 часот ќе гостува во Центарот за култура во Крива Паланка со претставата „Синиот портокал“ од Џо Пенхол, во режија на Александар Ивановски....

Велешкиот театар ќе гостува во Крива Паланка со  Синиот портокал

Велешкиот театар ќе гостува во Крива Паланка со „Синиот портокал“

Денар | пред 5 месеци

Велешкиот театар „Џинот“ во вторник, на 19 септември, со почеток во 20 часот ќе гостува во Центарот за култура во Крива Паланка со претставата „Синиот портокал“ од Џо Пенхол, во режија на Александар Ивановски....

Велешкиот театар ќе гостува во Крива Паланка со  Синиот портокал

Велешкиот театар ќе гостува во Крива Паланка со „Синиот портокал“

Reporter.mk | пред 5 месеци

Велешкиот театар „Џинот“ во вторник, на 19 септември, со почеток во 20 часот ќе гостува во Центарот за култура во Крива Паланка со претставата „Синиот портокал“ од Џо Пенхол, во режија на Александар Ивановски....

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност