Пресврт  Хирургот не пукал во актерката

Пресврт: Хирургот не пукал во актерката?

За Се | пред 6 месеци

Трагите со барут ќе откријат што навистина се случилo помеѓу угледниот хирург од ВМА Срѓан Цветановиќ (59) и актерката Ивана Панзаловиќ (30) во станот на улицата Коста Рацин на Дедиње. Утврдено е дека...

Хирургот можеби не пукал во актерката  Трагите со барут ќе откријат што навистина се случило ноќта кога Срѓан се самоубил

Хирургот можеби не пукал во актерката: Трагите со барут ќе откријат што навистина се случило ноќта кога Срѓан се самоубил

Курир | пред 6 месеци

Утврдено е дека и двајцата во моментот на крвавата пресметка, 7. септември околу 4.30, имале алкохол во крвта. Актерката е единствен жив сведок на оваа драма. Нејзиниот исказ е од големо значење за утврдување...

Хирургот можеби не пукал во актерката  Трагите со барут ќе откријат што навистина се случило ноќта кога Срѓан се самоубил

Хирургот можеби не пукал во актерката: Трагите со барут ќе откријат што навистина се случило ноќта кога Срѓан се самоубил

Сител | пред 6 месеци

Трагите со барут ќе откријат што навистина се случилo помеѓу угледниот хирург од ВМА Срѓан Цветановиќ (59) и актерката Ивана Панзаловиќ (30) во станот на улицата Коста Рацин на Дедиње. Утврдено е дека...

Трагите со барут ќе ја откријат тајната   пресврт со актерката која ја рани хирургот

Трагите со барут ќе ја откријат тајната - пресврт со актерката која ја рани хирургот

Прес 24 | пред 6 месеци

Трагите со барут ќе ја откријат тајната за тоа што всушност се случило меѓу хирургот од Србија, Срѓан Цветановиќ и неговата девојка, актерката Ивана Панзаловиќ во која тој пукаше па се самоуби. Утврдено...

Ивана во тешка депресија после страотното злосторство  Од физичките рани заздравува  од оние на душата не

Ивана во тешка депресија после страотното злосторство: Од физичките рани заздравува, од оние на душата не

Сител | пред 6 месеци

Ивана Панзаловиќ која за влакно избегна смрт откако во глава и пукаше вереникот наскоро би требало да излезе од болница, но се наоѓа во тешка психичка состојба и непреќинато плаче. Таа се наоѓа на оделение...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност