Градоначалникот на општина Ново Село ги повика граѓаните на референдум за рудниците

Градоначалникот на општина Ново Село ги повика граѓаните на референдум за рудниците

A1on | пред 6 месеци

Градоначалникот на Општина Ново Село, Блажо Велков, денеска преку видео запис ги повика граѓаните на општината масовно да излезат на референдумот што ќе се одржи на 17 септември годинава во врска со работата...

Градоначалникот на општина Ново Село ги повика граѓаните на референдум за рудниците

Градоначалникот на општина Ново Село ги повика граѓаните на референдум за рудниците

ТВ Нова | пред 6 месеци

Градоначалникот на Општина Ново Село, Блажо Велков, денеска преку видео запис ги повика граѓаните на општината масовно да излезат на референдумот што ќе се одржи на 17 септември годинава во врска со работата...

Градоначалникот на општина Ново Село ги повика граѓаните на референдум за рудниците

Градоначалникот на општина Ново Село ги повика граѓаните на референдум за рудниците

Курир | пред 6 месеци

– Како ваш сограѓанин и градоначалник ве повикувам масовно да излеземе на референдумското изјаснување во недела, рече Велков. Советот на општина Ново Село на 14 август 2017 година, донесе одлука за распишување...

Градоначалникот на Ново Село ги повика граѓаните на референдум за рудниците

Градоначалникот на Ново Село ги повика граѓаните на референдум за рудниците

Вечер | пред 6 месеци

Градоначалникот на Општина Ново Село, Блажо Велков, денеска преку видео запис ги повика граѓаните на општината масовно да излезат на референдумот што ќе се одржи на 17 септември годинава во врска со работата...

Градоначалникот на општина Ново Село ги повика граѓаните на референдум за рудниците

Градоначалникот на општина Ново Село ги повика граѓаните на референдум за рудниците

Сител | пред 6 месеци

Градоначалникот на Општина Ново Село, Блажо Велков, денеска преку видео запис ги повика граѓаните на општината масовно да излезат на референдумот што ќе се одржи на 17 септември годинава во врска со работата...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност