Што да не правите кога ќе ви падне телефонот во вода

Што да не правите кога ќе ви падне телефонот во вода

GSM | пред 5 месеци

Ориз, фен, рерна... ова се само дел од митовите за спас на телефонот откако ви паднал во вода. Некому му успеало едно, некому друго, но ова сигурно не смеете да го направите.. Ако телефонот ви паднал во...

Ова никако немојте да го правите ако телефонот ви падне во вода

Ова никако немојте да го правите ако телефонот ви падне во вода!

USB | пред 5 месеци

Ориз, фен, рерна… ова се само дел од митовите за спас на телефонот откако ви паднал во вода. Некому му успеало едно, некому друго, но ова сигурно не смеете да го направите. Ако телефонот ви паднал во вода,...

Што да не правите кога ќе ви падне телефонот во вода

Што да не правите кога ќе ви падне телефонот во вода

Кајгана | пред 5 месеци

Ориз, фен, рерна... ова се само дел од митовите за спас на телефонот откако ви паднал во вода. Некому му успеало едно, некому друго, но ова сигурно не смеете да го направите. Ако телефонот ви паднал во...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност