Легендарното Jуго во друштво на Lamborghini Pagani и Porsche

Легендарното “Jуго” во друштво на Lamborghini, Pagani и Porsche

Вистина | пред 6 месеци

Прочуениот модел којшто речиси три децении се произведуваше во Крагуевската “Zastava” и којшто во многу американски анкети беше прогласуван за најлош автомобил во човечката историја, и понатаму е интересен...

Кен Блок дрифташе во легендарното Југо во реклама на Xbox

Кен Блок дрифташе во легендарното „Југо“ во реклама на Xbox

Бркај работа | пред 6 месеци

Познатиот модел што беше произведен во Крагуевац “Застава” веќе скоро три децении, а кој во многуте анкети на САД е прогласен за најлош автомобил во историјата, се уште е интересен за режисерите на филмови...

 ЈУГО ВО ДРУШТВО НА ЛАМБОРЏИНИ МУСТАНГ ПОРШЕ

“ЈУГО” ВО ДРУШТВО НА ЛАМБОРЏИНИ, МУСТАНГ, ПОРШЕ…

Среќа | пред 6 месеци

ПОЗНАТИОТ МОДЕЛ ШТО БЕШЕ ПРОИЗВЕДЕН ВО КРАГУЕВАЦ “ЗАСТАВА” ВЕЌЕ СКОРО ТРИ ДЕЦЕНИИ, А КОЈ ВО МНОГУТЕ АНКЕТИ НА САД Е ПРОГЛАСЕН ЗА НАЈЛОШ АВТОМОБИЛ ВО ИСТОРИЈАТА, СЕ УШТЕ Е ИНТЕРЕСЕН ЗА РЕЖИСЕРИТЕ НА ФИЛМОВИ...

Легендарното Jуго во друштво на Lamborghini Pagani и Porsche

Легендарното “Jуго” во друштво на Lamborghini, Pagani и Porsche

Точка | пред 6 месеци

Прочуениот модел којшто речиси три децении се произведуваше во Крагуевската “Zastava” и којшто во многу американски анкети беше прогласуван за најлош автомобил во човечката историја, и понатаму е интересен...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност