Што би рекол Конески

Што би рекол Конески?

+Инфо | пред 6 месеци

Што би рекол Конески? Што би рекол Конески? Сталин, јазикот и ние Сведоштвото на Ѓорѓи Лазаревски (2) Сведоштвото на Ѓорѓи Лазаревски (1) Едно време, како многу млад човек кој не наполнил ни 20 години,...

Што би рекол Конески

Што би рекол Конески?

+Инфо | пред 6 месеци

Што би рекол Конески? Сталин, јазикот и ние Сведоштвото на Ѓорѓи Лазаревски (2) Сведоштвото на Ѓорѓи Лазаревски (1) Смената на Зврле Едно време, како многу млад човек кој не наполнил ни 20 години, работев...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност