Пука се на неа  Бритни ги зголеми градите  мажите одлепија

Пука се на неа: Бритни ги зголеми градите, мажите одлепија!

Вистина | пред 5 месеци

Со години Бритни Спирс била незадоволна со обликот и големината на своите гради, па нејзиното момче Сем Асгари ја изненадил и и подарил пластична операција, па пејачката си ги зголеми градите. После хируршкиот...

Ја частеше момчето  Бритни Спирс ги зголеми градите и изгледа совршено

Ја частеше момчето: Бритни Спирс ги зголеми градите и изгледа совршено!

Попара | пред 5 месеци

Бритни Спирс доби неочекуван подарок од своето момче Сем Асгари, а тоа е естетска хирургија на градите. Бритни последните неколку месеци бесе целосно посветена на здравиот начин на живот и вежбање во теретана,...

Бритни Спирс објави фотка по естетскиот зафат  фановите не престануваат да коментираат

Бритни Спирс објави фотка по естетскиот зафат, фановите не престануваат да коментираат

Убавина и здравје | пред 5 месеци

Популарната пејачка Бритни Спирс доби необичен подарок од своето момче Сем Асгари , а тоа е корекција на градите. Таа многу сакала да ги зголеми градите, па го направила тоа пред неколку недели во Лос...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност