Бритни Спирс стави силикони  па не престанува да се фали со нив

Бритни Спирс стави силикони, па не престанува да се фали со нив

Курир | пред 6 месеци

После хируршкиот зафат, Бритни неколку пати се пофали на Инстаграм. Beautiful day for an outdoor workout!!! 🎀 A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on Aug 22, 2017 at 2:04pm PDT Тагови: бритни спирс силикони фото

Бритни не престанува да се фали со зголемените гради на Инстаграм

Бритни не престанува да се фали со зголемените гради на Инстаграм

За Се | пред 6 месеци

Со години Бритни Спирс била незадоволна со обликот и големината на своите гради, па нејзиното момче Сем Асгари ја изненадил и и подарил пластична операција, па пејачката си ги зголеми градите. По хируршкиот...

Бритни Спирс стави силикони  па не престанува да се фали со нив

Бритни Спирс стави силикони, па не престанува да се фали со нив

Прес 24 | пред 6 месеци

Со години Бритни Спирс била незадоволна со обликот и големината на своите гради, па нејзиното момче Сем Асгари ја изненадил и ѝ подарил пластична операција, па пејачката си ги зголеми градите. После хируршкиот...

23 годишното момче на Бритни ѝ купи нови гради

23 годишното момче на Бритни ѝ купи нови гради

Локално | пред 6 месеци

Бритни Спирс веќе гордо се фали со нови гради, кои најверојатно се подарок од помладото нејзино момче Сем Асгар, тврди близок до пејачката пред RadarOnline. “Сем е фитнес тренер и заедно со Бритни изградија...

Откако си ги зголеми градите Бритни не престанува да се фали на Инстаграм

Откако си ги зголеми градите Бритни не престанува да се фали на Инстаграм

Сител | пред 6 месеци

Со години Бритни Спирс била незадоволна со обликот и големината на своите гради, па нејзиното момче Сем Асгари ја изненадил и и подарил пластична операција, па пејачката си ги зголеми градите. После хируршкиот...

Бритни Спирс стави силикони  па постојано се фали со нив

Бритни Спирс стави силикони, па постојано се фали со нив

Пулс 24 | пред 6 месеци

Бритни Спирс стави силикони, па постојано  се фали со нив Со години Бритни Спирс била незадоволна со обликот и големината на своите гради, па нејзиното момче Сем Асгари ја изненадил и ѝ подарил пластична...

Ја частеше момчето  Бритни Спирс ги зголеми градите и изгледа совршено

Ја частеше момчето: Бритни Спирс ги зголеми градите и изгледа совршено!

Попара | пред 6 месеци

Бритни Спирс доби неочекуван подарок од своето момче Сем Асгари, а тоа е естетска хирургија на градите. Бритни последните неколку месеци бесе целосно посветена на здравиот начин на живот и вежбање во теретана,...

Бритни Спирс објави фотка по естетскиот зафат  фановите не престануваат да коментираат

Бритни Спирс објави фотка по естетскиот зафат, фановите не престануваат да коментираат

Убавина и здравје | пред 6 месеци

Популарната пејачка Бритни Спирс доби необичен подарок од своето момче Сем Асгари , а тоа е корекција на градите. Таа многу сакала да ги зголеми градите, па го направила тоа пред неколку недели во Лос...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност