WhatsApp тестира опција која сите ја чекаат

WhatsApp тестира опција која сите ја чекаат

Денар | пред 6 месеци

Се чини дека „WhatsApp“ ги следи чекорите на конкурентните компании, како што се „Telegram“, „WeChat“ и „Viber“ и воведува опција која ќе им овозможи на бришење на пораките кои се случајно испратени, пред...

WhatsApp ја тестира опцијата која сите едвај ја чекаат

WhatsApp ја тестира опцијата која сите едвај ја чекаат

Точка | пред 6 месеци

Се чини дека WhatsApp ги следи чекорите на конкурентските компании како што се Telegram, WeChat и Viber и воведува опција која ќе ви овозможи бришење на пораката која случајно сте ја испратиле, пред примачот...

WhatsApp ја тестира опцијата која сите едвај ја чекаат

WhatsApp ја тестира опцијата која сите едвај ја чекаат

Скопје24 | пред 6 месеци

Се чини дека WhatsApp ги следи чекорите на конкурентските компании како што се Telegram, WeChat и Viber и воведува опција која ќе ви овозможи бришење на пораката која случајно сте ја испратиле, пред примачот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност