Мамиќ  Ако ме осудат не одам во затвор  сам ќе си пресудам

Мамиќ: Ако ме осудат не одам во затвор, сам ќе си пресудам

Супер спорт | пред 6 месеци

Советникот на Динамо Загреб, Здравко Мамиќ по подолго време се обрати на медиумите на прес конференција која траеше речиси 1 час и 20 минути. Во текот на вчерашниот ден на Динамо за прв пат во последните...

Мамиќ  Не одам во затвор  ако ме осудат сам ќе си пресудам

Мамиќ: Не одам во затвор, ако ме осудат сам ќе си пресудам!

Курир | пред 6 месеци

Ја отворил со информацијата дека Динамо е блокиран поради долгот кон Дражен Ладиќ од 7 милиони куни, а потоа продолжи за репрезентацијата, медиумите, навивачите се додека не го отвори срцето и за неговото...

Мамиќ  Не одам во затвор  ако ме осудат сам ќе си пресудам

Мамиќ: Не одам во затвор, ако ме осудат сам ќе си пресудам

Прес 24 | пред 6 месеци

Првиот човек на Динамо Загреб, Здравко Мамиќ денеска одржа прес-конференција за јавноста. Ја отворил со информацијата дека Динамо е блокиран поради долгот кон Дражен Ладиќ од 7 милиони куни, а потоа продолжи...

Мамиќ  Не одам во затвор  ако ме осудат сам ќе си пресудам

Мамиќ: Не одам во затвор, ако ме осудат сам ќе си пресудам!

Сител | пред 6 месеци

Првиот човек на ДИнамо Загреб, Здравко Мамиќ од 13 часот  држи прес за јавноста. Ја отворил со информацијата дека Динамо е блокиран поради долгот кон Дражен Ладиќ од 7 милиони куни, а потоа продолжи за...

Не одам во затвор  ако ме осудат сам ќе си пресудам

Не одам во затвор, ако ме осудат сам ќе си пресудам!

Пулс 24 | пред 6 месеци

Првиот човек на Динамо Загреб, Здравко Мамиќ денеска одржа прес-конференција за јавноста. Ја отворил со информацијата дека Динамо е блокиран поради долгот кон Дражен Ладиќ од 7 милиони куни, а потоа продолжи...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност