Пациент нападнал сопружници во приватната ординација „Зероски“ во Прилеп

Локално | пред 6 месеци

Прилепчанец на возраст од 39 години заработи кривична пријава затоа што нападнал брачен пари, и двајцата вработени во Приватната здравствена установа „Зероски“ во Прилеп, кои од нападот се здобиле со телесни...

Пријава за насилник од Прилеп  нападнал вработени во амбуланта

Пријава за насилник од Прилеп, нападнал вработени во амбуланта

МКД | пред 6 месеци

Надворешна канцеларија за криминалистички работи при Полициската станица Прилеп поднесе кривична пријава против Л.П.(39) од Прилеп поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело насилство,...

Прилепчанец нападнал вработени во приватна амбуланта

Прилепчанец нападнал вработени во приватна амбуланта

+Инфо | пред 6 месеци

Маж од Прилеп доби кривична пријава поради сомнение за кривичното дело насилство бидејќи нападнал сопружници вработени во Приватната здравствена установа „Зероски“. Додека жената на влезната врата од амбулантата...

Пациент нападнал сопружници во приватната ординација  Зероски  во Прилеп

Пациент нападнал сопружници во приватната ординација „Зероски“ во Прилеп

Фокус | пред 6 месеци

Прилепчанец на возраст од 39 години заработи кривична пријава затоа што нападнал брачен пари, и двајцата вработени во Приватната здравствена установа „Зероски“ во Прилеп, кои од нападот се здобиле со телесни...

Тежок инцидент во Прилеп   полицијата јавува за повредени

Тежок инцидент во Прилеп - полицијата јавува за повредени

Sky | пред 6 месеци

Надворешна канцеларија за криминалистички работи при Полициската станица Прилеп поднесе кривична пријава против Л.П.(39) од Прилеп поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „насилство“,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност