Македонските издавачи со најновата книжевна продукција

Македонските издавачи со најновата книжевна продукција

Вечер | пред 6 месеци

Отворениот проект на ДПМ ќе овозможи до крајот на годината издавачите, преку промоции, дебати и портрети, да ги претстават делата и авторите опфатени во нивните програми. Друштвото на писателите на Македонија...

Денови на македонските издавачи во ДПМ

Денови на македонските издавачи во ДПМ

Нетпрес | пред 6 месеци

Од 20-ти септември Друштвото на писателите на Македонија го започнува проектот Денови на македонските издавачи посветен на најновата книжевна продукција и доближување на книгата до читателите. Отворениот...

Денови на македонските издавачи ќе се одржат во ДПМ

Денови на македонските издавачи ќе се одржат во ДПМ

МКД | пред 6 месеци

Од 20 септември Друштвото на писателите на Македонија го започнува проектот „Денови на македонските издавачи“ посветен на најновата книжевна продукција и доближување на книгата до читателите. Отворениот...

Денови на македонските издавачи од 20 септември

Денови на македонските издавачи од 20 септември

+Инфо | пред 6 месеци

Од 20 септември Друштвото на писателите на Македонија го започнува проектот „Денови на македонските издавачи“ посветен на најновата книжевна продукција и доближување на книгата до читателите. Отворениот...

Денови на македонските издавачи во ДПМ

Денови на македонските издавачи во ДПМ

Република | пред 6 месеци

Од 20 септември Друштвото на писателите на Македонија го започнува проектот „Денови на македонските издавачи“ посветен на најновата книжевна продукција и доближување на книгата до читателите. Отворениот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност