ВМРО ДПМНЕ  Целта на Заев е да овозможи што е можно поголемо ширење на бизнисите на своите роднини

ВМРО-ДПМНЕ: Целта на Заев е да овозможи што е можно поголемо ширење на бизнисите на своите роднини

A1on | пред 6 месеци

„Во времето кога Зоран Заев беше градоначалник делеше голем број на тендери во општина Струмица, фирмите на Заеви преку сомнителни зделки со кои купуваат удели во текстилни гиганти за багателни суми од...

Гелова Стојанова  Целта на Заев е да овозможи што е можно поголемо ширење на бизнисите на своите роднини

Гелова Стојанова: Целта на Заев е да овозможи што е можно поголемо ширење на бизнисите на своите роднини

Курир | пред 6 месеци

-Зоран Заев пред некое време сам призна дека сон му е да се врати во фирмите на Заеви и да го продолжи управувањето на бизнис империјата која сесрдно ја помагаше изминатите години. „Би сакал да се вратам...

Гелова Стојанова: Целта на Заев е да овозможи што е можно поголемо ширење на бизнисите на своите роднини

Денешен | пред 6 месеци

Во времето кога Зоран Заев беше градоначалник делеше голем број на тендери во општина Струмица, фирмите на Заеви преку сомнителни зделки со кои купуваат удели во текстилни гиганти за багателни суми од...

Гелова Стојанова  Целта на Заев е да овозможи што е можно поголемо ширење на бизнисите на своите роднини

Гелова Стојанова: Целта на Заев е да овозможи што е можно поголемо ширење на бизнисите на своите роднини

Вистина | пред 6 месеци

Во времето кога Зоран Заев беше градоначалник делеше голем број на тендери во општина Струмица, фирмите на Заеви преку сомнителни зделки со кои купуваат удели во текстилни гиганти за багателни суми од...

УШТЕ КОЛКУ ФИРМИ ЌЕ  ПАДНАТ  ПОД КАПАТА НА ЗАЕВИ  Целта на Заев е да овозможи што е можно поголемо ширење на бизнисите на своите роднини

УШТЕ КОЛКУ ФИРМИ ЌЕ „ПАДНАТ“ ПОД КАПАТА НА ЗАЕВИ: Целта на Заев е да овозможи што е можно поголемо ширење на бизнисите на своите роднини

Infomax | пред 6 месеци

Во времето кога Зоран Заев беше градоначалник делеше голем број на тендери во општина Струмица, фирмите на Заеви преку сомнителни зделки со кои купуваат удели во текстилни гиганти за багателни суми од...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност