Не им дала пари па со нож ги нападнале нејзините синови

Не им дала пари, па со нож ги нападнале нејзините синови

Локално | пред 6 месеци

Во средата, околу 20 часот во село Батинци-скопско, М.Џ. од село Батинци и Н.А. дошле во куќата на С.Г.(48) и со закана со нож и побарале пари. Откако тааа не им дала пари, заминале од куќата и околу 20,30...

Мајката не им дала пари па ги нашле синовите и ги избоделе

Мајката не им дала пари, па ги нашле синовите и ги избоделе

Нетпрес | пред 6 месеци

Двајца жители на скопското село Батинци во вторникот вечерта со нож повредиле двајца соселани откако мајката на жртвите не им дала пари, соопшти Министерството за внатрешни работи Во селото Батинци вчера...

Не изнудиле пари од мајката отишле кај синовите и ги изболе

Не изнудиле пари од мајката, отишле кај синовите и ги изболе

МКД | пред 6 месеци

Вчеравечер во скопското село Батинци нападнат и се и повредени двајца браќа. Како што информираа од полицијата околу 20 часот М.Џ. од с.Батинци и Н.А. дошле во куќата на С.Г.(48) и со закана со нож и побарале...

Хорор во скопско Мајката не им дала пари па ги нашле синовите и ги избоделе

Хорор во скопско: Мајката не им дала пари, па ги нашле синовите и ги избоделе

Курир | пред 6 месеци

Откако не им дала пари, заминале од куќата и околу 20,30 часот истите лица се сретнале со нејзините два сина Н.Г.(29) и С.Г.(28) и им побарале пари, по што со нож му нанеле убодна рана на С.Г. во пределот...

Хорор во скопско Мајката не им дала пари па ги нашле синовите и ги избоделе

Хорор во скопско: Мајката не им дала пари, па ги нашле синовите и ги избоделе

Бркај работа | пред 6 месеци

Во с.Батинци-скопско вчера околу 20,00 часот, М.Џ. од с.Батинци и Н.А. дошле во куќата на С.Г.(48) и со закана со нож и побарале пари. Откако не им дала пари, заминале од куќата и околу 20,30 часот истите...

Крвава драма синоќа во скопско Батинци

Крвава драма синоќа во скопско Батинци

Прес 24 | пред 6 месеци

Околу 20 часот во селото Батинци-скопско, М.Џ. од селото заедно со Н.А. дошле во куќата на 48-годишната С.Г. и со закана со нож и побарале пари. Полицијата информира дека откако жената не им дала пари,...

Мајката не им дала пари па ги нашле синовите и ги избоделе

Мајката не им дала пари, па ги нашле синовите и ги избоделе

Точка | пред 6 месеци

Двајца жители на скопското село Батинци во вторникот вечерта со нож повредиле двајца соселани откако мајката на жртвите не им дала пари, соопшти Министерството за внатрешни работи. Во селото Батинци вчера...

Хорор во скопско Мајката не им дала пари па ги нашле синовите и ги избоделе

Хорор во скопско: Мајката не им дала пари, па ги нашле синовите и ги избоделе

Сител | пред 6 месеци

Во с.Батинци-скопско вчера околу 20,00 часот, М.Џ. од с.Батинци и Н.А. дошле во куќата на С.Г.(48) и со закана со нож и побарале пари. Откако не им дала пари, заминале од куќата и околу 20,30 часот истите...

Детали за тешкиот инцидент во Батинци  има повредени

Детали за тешкиот инцидент во Батинци - има повредени

Sky | пред 6 месеци

На 12.09.2017 година околу 20,00 часот во с.Батинци-скопско, М.Џ. од с.Батинци и Н.А. дошле во куќата на С.Г.(48) и со закана со нож и побарале пари. Откако истата не им дала пари, заминале од куќата и...

Избодени браќа во скопско Разбојници побарале пари од нивната мајка па после следувал хорор

Избодени браќа во скопско: Разбојници побарале пари од нивната мајка, па после следувал хорор

Exclusive | пред 6 месеци

Во с.Батинци-скопско вчера околу 20,00 часот, М.Џ. од с.Батинци и Н.А. дошле во куќата на С.Г.(48) и со закана со нож и побарале пари. Откако не им дала пари, заминале од куќата и околу 20,30 часот истите...

Мајката одбила да им даде пари па ги нашле синовите и ги избоделе

Мајката одбила да им даде пари, па ги нашле синовите и ги избоделе

Пулс 24 | пред 6 месеци

Вчера околу 20 часот во скопското село Батинци, М.Џ. и Н.А. дошле во куќата на 48-годишната С.Г. и со закана со нож и побарале пари, информира Министерството за внатрешни работи. - Откако истата не им...

Крвава драма синоќа во скопско Батинци

Крвава драма синоќа во скопско Батинци

Скопје24 | пред 6 месеци

Околу 20 часот во селото Батинци-скопско, М.Џ. од селото заедно со Н.А. дошле во куќата на 48-годишната С.Г. и со закана со нож и побарале пари. Полицијата информира дека откако жената не им дала пари,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност