Пијан Велшанец го преплива Колорадо

Пијан Велшанец го преплива Колорадо

Алсат-М | пред 6 месеци

Велшки камионџија стана првиот човек на светот кој ја препливал реката Колорадо крај познатата Хуверова брана. Пред него, во теко на оваа деценија сите 275 лица кои на тој начин се обидоа да ја препливаат...

Пијан Велшанец го преплива Колорадо

Пијан Велшанец го преплива Колорадо

A1on | пред 6 месеци

Велшки камионџија стана првиот човек на светот кој ја препливал реката Колорадо крај познатата Хуверова брана. Пред него, во теко на оваа деценија сите 275 лица кои на тој начин се обидоа да ја препливаат...

Пијан велшанец е првиот човек во светот кој го преплива Колорадо

Пијан велшанец е првиот човек во светот кој го преплива Колорадо

Скопје24 | пред 6 месеци

Велшки камионџија стана првиот човек на светот кој ја препливал реката Колорадо крај познатата Хуверова брана. Пред него, во теко на оваа деценија сите 275 лица кои на тој начин се обидоа да ја препливаат...

Пијан камионџија ја препливал реката Колорадо

Пијан камионџија ја препливал реката Колорадо

Вечер | пред 6 месеци

Велшки камионџија стана првиот човек на светот кој ја препливал реката Колорадо крај познатата Хуверова брана. Пред него, во текот на оваа деценија сите 275 лица кои на тој начин се обидоа да ја препливаат...

ПИЈАН БРИТАНЕЦ ПРЕЖИВЕАЛ СКОК ОД 221 МЕТАР ОД БРАНА НА КОЈА ШТО ЗАГИНАЛЕ 275 ЛУЃЕ

ПИЈАН БРИТАНЕЦ ПРЕЖИВЕАЛ СКОК ОД 221 МЕТАР ОД БРАНА НА КОЈА ШТО ЗАГИНАЛЕ 275 ЛУЃЕ

Сакам Да Кажам | пред 6 месеци

Британецот Арон Хјуз преживеал скок од 221 метар од браната „Хувер“ и потоа ја препливал реката Колорадо, по што добил казна од полиција. Дваесет и осумгодишниот Хјуз дошол на оваа идеја додека славел...

Пијан ја преплива браната убиец

Пијан ја преплива браната-убиец

Кајгана | пред 6 месеци

Пијан Велшанец стана првиот човек кој ја препливал Хувер браната, која е стационирана на реката Колорадо. Човекот за овој потег доби казна од 330 американски долари. Арон Хјуз е 28-годишниот Велшанец кој...

 quot Hangover quot  во вистински живот  Славел ергенска вечер  па ја препливал браната Хувер  а преживеал поради една причина

"Hangover" во вистински живот: Славел ергенска вечер, па ја препливал браната Хувер, а преживеал поради една причина

Точка | пред 6 месеци

Британецот во рамките на прославата на ергенската вечер прв го препливал акумулациското езеро на познатата брана Хувер. 28-годишниот Арон Хјуз од Велс, бил казнет од полицијата откако ја препливал опасната...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност