ГОК  Борец  од Велес засилен со тројца репрезентативци

ГОК „Борец“ од Велес засилен со тројца репрезентативци

A1on | пред 6 дена

Градскиот одбојкарски клуб „Борец“ од Велес, значително засилен ќе влезат во новата натпреварувачка сезона. Како што информира Валентин Миланов претседател на клубот, договор со клубот потпишале тројца...

ГОК  Борец  од Велес засилен со тројца репрезентативци

ГОК „Борец“ од Велес засилен со тројца репрезентативци

Курир | пред 6 дена

Како што информира Валентин Миланов претседател на клубот, договор  со клубот потпишале тројца репрезентативци. – Нови членови на ГОК „Борец“ од денеска официјално се Васе Михаилов и Славе Наков. Тие настапуваат...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност