Ќе ви го стопли срцето  Додека луѓето се евакуираа од ураганот Ирма  има некој што не ги заборави и животните

Ќе ви го стопли срцето: Додека луѓето се евакуираа од ураганот Ирма, има некој што не ги заборави и животните

Курир | пред 5 месеци

Но она што е интересно освен евакуацијата на пет милионите жители некој помислил и на евакуација на животните. За овие фламингоси да бидат на сигурно тие мораше да се евакуираат и да одат во строј и да...

Додека луѓето се евакуираа од ураганот Ирма  има некој што не ги заборави и животните

Додека луѓето се евакуираа од ураганот Ирма, има некој што не ги заборави и животните

Прес 24 | пред 5 месеци

Флорида деновиве го живее „новиот“ живот по ураганот Ирма кој ја погоди државата пред само неколку денови. Но она што е интересно освен евакуацијата на пет милионите жители некој помислил и на евакуација...

Додека луѓето се евакуираа од ураганот Ирма  има некој што не ги заборави и животните

Додека луѓето се евакуираа од ураганот Ирма, има некој што не ги заборави и животните

Пулс 24 | пред 5 месеци

Флорида деновиве го живее „новиот“ живот по ураганот Ирма кој ја погоди државата пред само неколку денови. Но она што е интересно освен евакуацијата на пет милионите жители некој помислил и на евакуација...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност