Плус сајз сексапил   сите изданија на Ешли Греам месецов

Плус-сајз сексапил - сите изданија на Ешли Греам месецов

Fashionel | пред 5 месеци

Моделот Ешли Греам е еден од револуционерите во поставувањето на новите стандарди во модната индустрија. Таа е еден од омилените ликови на бројни дизајнери, но и уредници, па не ја гледаме речиси на секое...

Кралицата на облините Ешли Греам се прошета по долна облека во Њујорк

Кралицата на облините Ешли Греам се прошета по долна облека во Њујорк

Црно бело | пред 6 месеци

Популарноста на „кралицата на облините“, моделот Ешли Греам, од ден на ден расте, па таа е сè поприсутна во јавноста, со рекламни кампањи, насловни страници и фотосесии. Нејзината последна фотосесија се...

Провидниот фустан ги откри сите нејзини маани   на најважниот моден настан се појави вака облечена

Провидниот фустан ги откри сите нејзини маани - на најважниот моден настан се појави вака облечена!

Сител | пред 5 месеци

Модната недела во Њујорк нуди елеганти креации, но постојат и оние кои може да ве збунат, па дури и насмеат. Така беше и со најпознатиот плус сајз модел во светот. Ешли Греам на една забава во Њујоршката...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност