Доналд Трамп по деветти пат стана дедо  се роди Ерик Трамп

Доналд Трамп по деветти пат стана дедо, се роди Ерик Трамп

Reporter.mk | пред 6 месеци

Ерик Трамп (33) и неговата сопруга Лара (34) добија момче. Му го дадоа името Ерик Лук Трамп. Претседателот на САД, Доналд Трамп, стана дедо по деветти пат. Синот на Трамп, Ерик (33), и неговата сопруга...

Трамп стана дедо по деветти пат

Трамп стана дедо по деветти пат

+Инфо | пред 6 месеци

Претседателот на САД, Доналд Трамп деветтипат стана дедо откако неговиот син Ерик (33) го доби првото дете. Ерик и неговата сопруга Лара (34) станаа родители на малиот Лук. Ерик е син на претседателот...

Трамп стана дедо по деветти пат

Трамп стана дедо по деветти пат

Нетпрес | пред 6 месеци

Татко на пет деца од три брака, 71-годишниот американски претседател Доналд Трамп од вторникот е по деветти пат дедо. Третиот син на претседателот 33-годишниот Ерик Трамп и неговата сопруга Лара објавија...

Трамп по деветти пат стана дедо   Фото

Трамп по деветти пат стана дедо – Фото

Скопје24 | пред 6 месеци

Татко на пет деца од три брака, 71-годишниот американски претседател Доналд Трамп од вторникот е по деветти пат дедо. Третиот син на претседателот 33-годишниот Ерик Трамп и неговата сопруга Лара објавија...

Доналд Трамп стана дедо по деветти пат

Доналд Трамп стана дедо по деветти пат

Курир | пред 6 месеци

Ерик и неговата сопруга Лара (34) станаа родители на малиот Лук. Ерик е син на претседателот со неговата прва сопруга Ивана Трамп. Тагови: внук дедо доналд трамп

Претседателот Трамп стана дедо по девтти пат

Претседателот Трамп стана дедо по девтти пат

Прес 24 | пред 6 месеци

Претседателот на САД Доналд Трамп ќе стане дедо по деветти пат. ДПА соопшти синоќа дека синот на претседателот Ерик и неговата сопруга Лара го очекуваат своето прво дете во септември. Самиот Ерик објави...

Белата куќа е побогата за уште еден член  Пристигна штркот во семејството на Меланија и Доналд Трамп

Белата куќа е побогата за уште еден член! Пристигна штркот во семејството на Меланија и Доналд Трамп!

Македонија Денес | пред 6 месеци

Американскиот претседател Доналд Трамп, кој има пет деца од три брака, вчера го доби и деветтото внуче. “Лара и јас сме среќни затоа што го добивме синот, Ерик Лука Трамп, ова утро во 8.50”, напиша на...

Трамп по деветти пат стана дедо

Трамп по деветти пат стана дедо

Популарно | пред 6 месеци

Претседателот на САД, Доналд Трамп деветти пат стана дедо откако неговиот син Ерик (33) го доби првото дете. Ерик и неговата сопруга Лара (34) станаа родители на малиот Лук. реклама Ерик е син на претседателот...

Колку повеќе Трамповци  толку повесело

Колку повеќе Трамповци, толку повесело

Вечер | пред 6 месеци

Претседателот на САД, Доналд Трамп деветтипат стана дедо откако неговиот син Ерик (33) го доби првото дете Претседателот на САД, Доналд Трамп деветтипат стана дедо откако неговиот син Ерик (33) го доби...

Трамп го доби својот деветти внук

Трамп го доби својот деветти внук

Пулс 24 | пред 6 месеци

Семејството на американскиот претседател Доналд Трамп се зголеми, тој го доби деветтиот внук, пренесе Би-би-си. Синот на претседателот, Ерик, и неговата 34-годишна сопруга Лара, кои се венчаа во 2014 година,...

Трамп го доби својот деветти внук

Трамп го доби својот деветти внук

Точка | пред 6 месеци

Семејството на американскиот претседател Доналд Трамп се зголеми, тој го доби деветтиот внук, пренесе Би-би-си. Синот на претседателот, Ерик, и неговата 34-годишна сопруга Лара, кои се венчаа во 2014 година,...

Трамп го доби својот деветти внук

Трамп го доби својот деветти внук

Макфакс | пред 6 месеци

Семејството на американскиот претседател Доналд Трамп стана побројно, тој го доби деветтиот внук, пренесе БибиСи. Синот на претседателот Ерик и неговата 34-годишна сопруга Лара, кои се венчаа во 2014 година,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност