Nokia 9 ќе пристигне со Android Oreo

Nokia 9 ќе пристигне со Android Oreo

Телефони | пред 5 месеци

На GFXBench сајтот за тестирање се појави нова верзија на претстојниот супер смартфон Nokia 9 кој од старт ќе работи со Android 8.0 Oreo оперативниот систем и ќе биде досега најмоќниот на HMD Global. Nokia...

Кои Nokia телефони ќе добијат Android Oreo

Кои Nokia телефони ќе добијат Android Oreo?

Денар | пред 5 месеци

„Nokia“ се врати, пуштајќи на пазарот интересни уреди: „Nokia 3“, „Nokia 5“, „Nokia 6“ и „Nokia 8“. Сите телефони се слични по изглед и внатрешни карактеристики. Производителот, како по правило, ги ажурира...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност