Тешка сообраќајка на Стража  Превртено комбе излетало во провалија

Тешка сообраќајка на Стража: Превртено комбе излетало во провалија

Курир | пред 6 месеци

Според првичните информации со кои располага полицијата, комбе од непознати причина излетало од патот во провалија и се превртело на покрив. Од полицијата додаваат дека увидот е во тек, по што ќе бидат...

Страотна сообраќајка на Стража   превртено комбе излетало во провалија

Страотна сообраќајка на Стража - превртено комбе излетало во провалија

Прес 24 | пред 6 месеци

Комбе излета во провалија кај Стража. Според првичните информации со кои располага полицијата, комбе од непознати причина излетало од патот во провалија и се превртело на покрив. Од полицијата додаваат...

Тешка сообраќајка на Стража  Превртено комбе излетало во провалија

Тешка сообраќајка на Стража: Превртено комбе излетало во провалија

Република | пред 6 месеци

Според првичните информации со кои располага полицијата, комбе со засега непознати регистрески ознаки од непознати причина излетало од патот во провалија и се превртело на покрив. Од полицијата додаваат...

Страотна сообраќајка на Стража   Kомбе излетало во провалија и се превртело на покрив

Страотна сообраќајка на Стража – Kомбе излетало во провалија и се превртело на покрив

Скопје24 | пред 6 месеци

Комбе излета во провалија кај Стража. Според првичните информации со кои располага полицијата, комбе од непознати причина излетало од патот во провалија и се превртело на покрив. Од полицијата додаваат...

Тешка сообраќајка на Стража  Превртено комбе излетало во провалија

Тешка сообраќајка на Стража: Превртено комбе излетало во провалија

Пулс 24 | пред 6 месеци

Комбе излета во провалија кај Стража. Според првичните информации со кои располага полицијата, комбе од непознати причина излетало од патот во провалија и се превртело на покрив. Од полицијата додаваат...

Тешка сообраќајка на Стража  Превртено комбе излетало во провалија

Тешка сообраќајка на Стража: Превртено комбе излетало во провалија

Exclusive | пред 6 месеци

Според првичните информации со кои располага полицијата, комбе со засега непознати регистрески ознаки од непознати причина излетало од патот во провалија и се превртело на покрив. Од полицијата додаваат...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност