Мало потсетување како изгледаше Скопје не толку одамна

Мало потсетување како изгледаше Скопје не толку одамна

За Се | пред 6 месеци

Видеово е снимено 2009-2010 година, а ако сме искрени изгледа како да е снимено пред 50 години. Истото е поракаод Коце Трајановски на ФБ: Почитувани сограѓани, Мало потсетување за тоа каков град наследив...

Скопје пред Коце Трајановски

Скопје пред Коце Трајановски

Нетпрес | пред 6 месеци

Градскиот татко Коце Трајановски преку својот ФБ профил ги потсети граѓаните на Скопје за тоа каков град наследил во 2009 година. -Мало потсетување за тоа каков град наследив во 2009 година, кога за првпат...

Скопје пред Коце Трајановски

Скопје пред Коце Трајановски

Курир | пред 6 месеци

-Мало потсетување за тоа каков град наследив во 2009 година, кога за првпат ми ја дадовте довербата да бидам градоначалник на Скопје. Тесни и нефункционилни сообраќајници, руинирани пешачки патеки, ниско...

Скопје пред Коце Трајановски

Скопје пред Коце Трајановски

Прес 24 | пред 6 месеци

Градскиот татко Коце Трајановски преку својот ФБ профил ги потсети граѓаните на Скопје за тоа каков град наследил во 2009 година. -Мало потсетување за тоа каков град наследив во 2009 година, кога за првпат...

Скопје пред Коце Трајановски

Скопје пред Коце Трајановски

Вистина | пред 6 месеци

Градскиот татко Коце Трајановски преку својот ФБ профил ги потсети граѓаните на Скопје за тоа каков град наследил во 2009 година. -Мало потсетување за тоа каков град наследив во 2009 година, кога за првпат...

Какво Скопје наследи Коце Трајановски во 2009 година

Какво Скопје наследи Коце Трајановски во 2009 година

Република | пред 6 месеци

Градоначалникот на Скопје Коце Трајановски преку Фејсбук ги потсети граѓаните на Скопје каков град наследил во 2009 година. „Мало потсетување за тоа каков град наследив во 2009 година, кога за првпат ми...

Имотниот лист на Коце Трајановски   колку пари на сметка има градоначалникот на Скопје

Имотниот лист на Коце Трајановски - колку пари на сметка има градоначалникот на Скопје?

За Се | пред 6 месеци

На имотниот лист на Коце Трајановски, градоначалникот на Скопје ќе се бори за уште еден мандат на локалните избори во Октомври, речиси се е стекнато по основ на нследство. Освен стан во вредност од 40.000...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност