Белите чизмички до глужд се новиот моден додаток за есенската сезона

Белите чизмички до глужд се новиот моден додаток за есенската сезона

Точка | пред 6 месеци

Кендал Џенер, Џиџи и Бела Хадид веќе ги носат! Едно е сигурно – оваа есен, белите чизми се враќаат во нашите ормари. Можеби веќе поседувате еден таков пар кој не сте го виделе од раните 2000-ти, но време...

Белите чизмички до глужд се хит на модната есенска сезона

Белите чизмички до глужд се хит на модната есенска сезона!

Exclusive | пред 6 месеци

Кендал Џенер, Џиџи и Бела Хадид веќе ги носат! Едно е сигурно – оваа есен, белите чизми се вратени во мода! Оваа сезона, белите чизми се „must have“. Летото ни ги донесе белите сандали и салонки, а есенската...

Белите чизмички до глужд се хит на модната есенска сезона

Белите чизмички до глужд се хит на модната есенска сезона!

Divian Arts | пред 6 месеци

Кендал Џенер, Џиџи и Бела Хадид веќе ги носат! Едно е сигурно – оваа есен, белите чизми се вратени во мода! Оваа сезона, белите чизми се „must have“. Летото ни ги донесе белите сандали и салонки, а есенската...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност