Светска премиера на новиот Skoda KAROQ

Светска премиера на новиот Skoda KAROQ

Точка | пред 6 месеци

Чешкиот бренд ќе го претстави новиот Skoda Karoq на саемот за автомобили во Франкфурт. За прв пат во своите возила, Skoda го опремува Karoq со дигитална потполно персонализирана инструмент табла според...

Светска премиера на новиот Skoda KAROQ

Светска премиера на новиот Skoda KAROQ

Екипа | пред 5 месеци

Чешкиот бренд ќе го претстави новиот Skoda Karoq на саемот за автомобили во Франкфурт. За прв пат во своите возила, Skoda го опремува Karoq со дигитална потполно персонализирана инструмент табла според...

Светска премиера на новиот Skoda KAROQ

Светска премиера на новиот Skoda KAROQ

Бизнис вести | пред 5 месеци

Чешкиот бренд ќе го претстави новиот Skoda Karoq на саемот за автомобили во Франкфурт. За прв пат во своите возила, Skoda го опремува Karoq со дигитална потполно персонализирана инструмент табла според...

Светска премиера на новиот Skoda KAROQ

Светска премиера на новиот Skoda KAROQ

Пулс 24 | пред 5 месеци

Чешкиот бренд ќе го претстави новиот Skoda Karoq на саемот за автомобили во Франкфурт. За прв пат во своите возила, Skoda го опремува Karoq со дигитална потполно персонализирана инструмент табла според...

Светска премиера на новиот Skoda Karoq

Светска премиера на новиот Skoda Karoq

Кајгана | пред 5 месеци

Чешкиот бренд ќе го претстави новиот Skoda Karoq на саемот за автомобили во Франкфурт. За прв пат во своите возила, Skoda го опремува Karoq со дигитална потполно персонализирана инструмент табла според...

Светска премиера на новиот Skoda KAROQ

Светска премиера на новиот Skoda KAROQ

Денар | пред 5 месеци

Чешкиот бренд ќе го претстави новиот Skoda Karoq на саемот за автомобили во Франкфурт. За прв пат во своите возила, Skoda го опремува Karoq со дигитална потполно персонализирана инструмент табла според...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност